Sivilceye İyi Gelen Sabunlar - saglikdas.com

Sivilceye İyi Gelen Sabunlar

Sivilceye İyi Gelen Sabunlar
15 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.834 kez okundu.

Sivilceye İyi Gelen Sabunlar Nelerdir?

Sivilce bilindiği üzere çoğunlukla yüzde çıkan, dolayısıyla insanlar tarafından görülen, insanı son derece rahatsız eden bir vücut reaksiyonudur. Kötü beslenme, yağlı yiyecekler yeme, aşırı güneşe maruz kalma, stresli yaşam koşulları vb.

etkenlerle ortaya çıkan sivilceler, hem sosyal hem de bireysel olarak rahatsız edici bir durumdur. Bundan dolayı sivilceden kurtulmanın yolları insanların hayatında önemli bir yer tutar. Çeşitli bitkisel özler ve yağlarla desteklenen sabunlar da sivilceden kurtulmanın en önemli yollarındandır.

Sivilceye İyi Gelen Sabunlar ve Tarifleri

Dilerseniz sivilceye iyi gelen sabunlara şöyle bir göz atalım

Kekikli Sivilce Sabunu:

Kekik, cilt için en faydalı bitkilerden biridir. Bilindiği üzere vücudun bir bölgesinin sağlıklı olmasının en önemli şartlarından biri o bölgedeki kan dolaşımının iyi olmasıdır. Kekik de uygulandığı bölgede iyi bir kan dolaşımının sağlanmasına yardımcı olur.

Böylece uygulanan bölgenin sağlıklı olması ve yumuşaması sağlanır. Itırlı yapısı sayesinde hafif bir yanma ve ferahlık hissi verir. Bir hafta içerisinde sivilceleri yok edebilen kekikli sivilce sabunu, Gaziantep’te üretilmekte ve 9 tl’den müşterilerine sunulmaktadır.

Bello Dora Sivilce Sabunu:

Günlük kullanım için üretilmiş Bello Dora sabunlar, son derece güçlü antibakteriyel yapı sergiler. Böylece mikropların sebep olduğu sivilcelerin yok edilmesinde son derece etkili olur.

Bakteri üremesini kontrol altına alır, vücudun yağ salgılamasını makul seviyeye getirir ve kan dolaşımını hızlandırır. İçeriğinde biberiye, alantoin, kükürt ve kil bulunmaktadır.

Siirt Bıttım Sivilce Sabunu:

Bıttım sabunu, şifalı sabunlarıyla ün salmış Siirt ilimizin sabunlarından biridir. Cilde derinlemesine nüfuz eden Bıttım sabunu, sivilcelerin etkili bir şekilde yok edilmesini sağlayarak sizlere pürüzsüz bir cilt olanağı sunmaktadır. Ürünün tüketiciye sunuluş fiyatı 50 tl’dir.

Neutrogena Sivilce Yok Edici Sabun:

Ülkemizde ve tüm dünyada en önemli cilt bakım ürünlerinden olan Neutrogena’nın sivilce sorunları için ürettiği üründür. En önemli özelliği, 12 saat gibi kısa bir sürede gözle görülebilir etkisidir. Tamamen bitkisel kaynaklı olan Neutrogena sivilce sabununun fiyatı 8,50 tl’dir.

Saydığımız tüm bu sivilceye iyi gelen sabunlar, cildi temizler, sıkılaşma sağlar, sağlıklı, pürüzsüz ve canlı bir görünüme vesile olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git