Sivilceye İyi Gelen Yağlar - saglikdas.com

Sivilceye İyi Gelen Yağlar

Sivilceye İyi Gelen Yağlar
15 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.392 kez okundu.

Sivilceye İyi Gelen Yağlar Nelerdir?

Cildinize iyi mi bakmak istiyorsunuz? Çıkan sivilceleri yok etmek istiyorsunuz ama güzellik salonlarına ayıracak ne vaktiniz nede maddi durumunuz el vermiyorsa mutlaka bu yazımızı okuyunuz.

Kozmetik mağazalarına sivilceyi geçirdiğini iddia eden birçok marka ve ürün vardır. Ancak kullanılması tavsiye edilen ürünler ise doğal sizin evde yapabileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca evinizde yapacağınız bu bakımla sivilcelerden ayrıca sivilce lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

Sizin için sivilceye iyi gelen yağları araştırdık. Sivilceye iyi gelen yağlar:

Sivilceye İyi Gelen Yağlar ve Tarifleri

Zeytinyağı ve Hint yağı cilde çok iyi gelir. Başta sivilcelerin çıkmasını önlerken eski sivilce lekelerini de yok eder. Aynı zamanda yaşlanmaya kaşlıdır. Nemlendirir ve yağ dengesini sağlar. Ayrıca bu yağ karışımı cildinizi de temizler ve parlatır.

Size garip gelebilir ancak cildinizdeki sivilceler yüzünüzdeki yağ yüzünden çıkar. Bu yüzden yağı temizlemek için yağ kullanmanız gerekmektedir. Bu iki yağ cildinizdeki yağı temizler. Bu sayede cildinizdeki sivilceler yok olur.

Ayrıca bu iki yağın karışımın cilt uzmanları arasındaki adı geçlik çeşmesidir. Yağ karışımını mutla cildinize düzenli bir şekilde uygulayınız. Düzenli bir şekilde uyguladığınız taktirde sivilcelerinizin ve lekelerinin nasıl yok olduğuna siz bile şaşıracaksınız.

Sizin için miktarlarıyla birlikte tarifi verelim:

  • 250 gr Hint yağı
  • 250 gr zeytinyağı yalnız bu iki üründe kesinlikle saf ve organik olmak zorundadır.

Hazırlanış Evresi:

öncelikle cam bir şişe alınız. İlk olarak cam şişesine Hint yağını daha sonra zeytinyağını boşaltınız. Ve karıştırınız. Yalnız her kullanımda bu karışımı çalkalamanız gerekmektedir. Çünkü yağların iç içe geçmesi gerekmektedir.

Daha sonra uygulayacağınız sistem ise bu karıştırdığınız yağı pamuk yardımı ile cildinize uygulayınız. Ancak parmak uçlarınızla yukarıya doğru dairesel hareketlerle cildinize yağı yediriniz. Bu karışımı cildinize akşamları uygulayınız. Çünkü yağın cildinizde durması gerekmektedir.

Sabah ise ılık su ile cildinizi yıkayınız. Gül suyu ile güzelce cildinizi temizleyiniz. Ancak cildinizi su ile yıkarken kesinlikle başka bir ürün kullanmamanız gerekmektedir. Uygulayacağınız bu karışımla kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Ayrıca bu ürünle başkalarının cildinize hayranlıkla bakmanızı sağlayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git