Siyah Nokta Kremi - saglikdas.com

Siyah Nokta Kremi

Siyah Nokta Kremi
15 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.306 kez okundu.

Siyah Nokta Kremi Önemi

Deri altında bulunan yağları temizleyerek ferah bir cilde sahip olmanızı sağlayacak siyah nokta kremi aracılığı ile kusursuz bir cilt tipine sahip olabilirsiniz. Doğru uygulanma sonucunda etkili çözüm olanağı sunan siyah nokta kremi aynı zamanda sahip olduğu vitaminler aracılığı ciltte onarım sürecinin başlamasını sağlamaktadır.

Siyah nokta krem kullanımı için öncelikle cildinizi özel yıkama jelleri aracılığı temizlemelisiniz. Bu işlem sonrasında cildinizi doğal maden suyu ya da gül suyu aracılığı ile tonik işlemini uygulamalısınız.

Siyah Nokta Kremi Faydaları

Ciltte yumuşama işlemini gerçekleştirdikten sonra siyah nokta kremini masaj aracılığı ile problemli bölgeye yedirmelisiniz. Yenileme sürecini başlatacak siyah nokta kremini her gün uygulamaya alabilirsiniz.

Siyah nokta krem kullanımını buhar maskesini uygulamasının ardından da işleme alabilirsiniz. Bu işlem için kaynatılan papatya suyunun buharında cildinizi 15 dakika bekletin. Bu uygulama sonrasında gözeneklerinizin kapanmasını sağlamak için doğal maden suyundan yararlanabilirsiniz.

Siyah Nokta Kremi Etkisi

Tonik kullanımı sonrasında siyah nokta kremi ince tabaka halinde problemli bölgeye sürerek masaj yapabilirsiniz. Bir hafta kullanım sonrasında gözler görülür sonuçlar elde etmenizi sağlayacak siyah nokta kremi ile kusursuz cilt tipine kısa zaman zarfında sahip olabilirsiniz.

Eğer yağlı cilt tipine sahipseniz tanecikli yapıya sahip siyah nokta kremlerinden uzak durmalısınız. Bu tür kremlerin içerisinde yer alan tanecikler sivilce probleminin artış göstermesine sebep olmaktadır. Sizlerde canlı ve parlak cilt tipine sahip olmak istiyorsanız siyah nokta kremlerinden yararlanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git