Solaryum Kremleri - saglikdas.com

Solaryum Kremleri

Solaryum Kremleri
17 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.721 kez okundu.

Solaryum Kremleri Önemi

Solaryum kremleri, daha çabuk bronzlaşmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle beyaz ten rengine sahip kişilerin bronzlaşması oldukça zordur. İşte kullanacağınız bu kremler solaryumun etkisini oldukça arttırmaktadır.

Solaryum Kremleri ve Çeşitleri

Sizler için bu kremlerin özelliklerini ve fiyatlarını hazırladık. Kendinize en uygun kremi seçip anında bronzlaşabilirsiniz.

( Bronzor Solarıum Autubronzat )

İçerisinde yer alan özel maddeler sayesinde, bronzlaşmanızı hızlandırır. Yanı sıra cildinizin kurumasına da engel olur. Bu sayede sağlıklı bir şekilde bronzlaşabilirsiniz. İçeriğinde yer alan E vitamini sayesinde vücudunuzun nem dengesini ayarlar. Bronzor Solarıum Autubronzat kremini solaryuma girmeden önce vücudunuza sürmelisiniz.

Fiyatı: 45 TL

( Yummy Yummy Solaryum Losyon Krem )

Kakao yağı ile zenginleştirilmiş bu krem, cildinizde doğal bir bronzluk etkisi yaratır. İçeriğinde yer alan maddeler sayesinde cildinizdeki bronzluğu ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

( Hut Hunter Bronzlaştırıcı Krem )

Bu krem bronzlaşmayı etkili bir hale getirir. İçerisinde bulunan Arnavut biberi sayesinde kan dolaşımınızı hızlandırır ve şeker kamışı özü ile bronzluğunuzun daha uzun süre, kalıcı olmasına yardımcı olur. Bu kremi güneş odası öncesinde ve ya güneş odası sonrasında kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur.

( Butter Cup Losyon Krem )

İçeriğinde yer alan aloe vera ve jojoba yağı doğal bronzlaşma etkisi yaratır. Doğal maddelerden oluşmuş bu kremi solaryuma girmeden önce vücudunuza sürmelisiniz.

( Coffee Coast Solaryum Kremi )

İçeriğinde yer alan şeker kamışı özleri sayesinde, cildin hızlı bir şekilde bronzlaşmasına yardımcı olur. E vitamini sayesinde vücudunuzdaki nem oranını ayarlar ve cildinizin kurumasına engel olur.

( Ambrosia Bronzer Solaryum Kremi )

İçerdiği vitaminler sayesinde, cildinizin kurumasına engel olarak, nem düzeyinizin sabitlenmesine katkı sağlar. Ambrosia Bronzer Solaryum Kremini solaryuma girmeden önce tüm vücudunuza sürmeniz tavsiye edilir.

İşte yukarıda sıraladığımız solaryum kremleri sayesinde, hayalleriniz süsleyen bronz bir tene sahip olabilir, cildinize zarar vermeden sağlıklı bir şekilde bronzlaşabilirsiniz.

Üstelik fiyatları sayesinde de bütçenizi zorlamadan, kolaylıkla, istediğiniz ten rengine sahip olabilirsiniz. Bronzlaşmak artık bu kadar kolay, siz de kullanın ve sevdiklerinize tavsiye edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git