Solaryum Seans Ücretleri - saglikdas.com

Solaryum Seans Ücretleri

Solaryum Seans Ücretleri
5 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.716 kez okundu.

Solaryum Seans Ücretleri Ne Kadardır?

Solaryum seans ücretleri her bütçeye uygun fiyattadır. O yüzden pahalı değildir. Solaryum son yirmi yıldır rövanşta olan bir bronzlaşma çeşididir. Size belirli cihazlar ile hizmet verir. Güneşin altında saatlerce ve uzun günler boyunca kalmanıza gerek bırakmadan hayalinizdeki bronzluğa ulaşmanızı sağlar. Günden güne bronz bir tene sahip olmanızı sağlayan solaryum ile güneşte olduğu gibi açı çekmezsiniz. Hızlı ve kolay şekilde yaz ve kış fark etmeden bronz kalabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi daha estetik ve havalı hissedersiniz. Daha çok bayanların ilgi gösterdiği solaryum ile bikini izlerinden de kurtulmuş olursunuz. Vücudun her yerini eşit ölçülerde bronzlaştıran solaryum size güneş altında saatlerce bunalmadan ve yanık acılarından uzaklaşmış bir teknik sunmaktadır. Ultraviyole ışınlar ile vücudun her yerine etki eden solaryum makineleri çeşitlidir.

Bu makinelerin hangisinin kullanacağına siz karar vereceksiniz. Yatarak ya da ayakta duş alır vaziyette durulan solaryum cihazları hayatı kolaylaştırmıştır. Günde sadece on dakikanızı ayırarak pürüzsüz bir cilde ve bakımlı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Solaryum seans ücretleri değişiklik göstermektedir. Ortalama 10 dakikalık bir seans için 15 TL ödemeniz gerekmektedir. Solaryum merkezinin bulunduğu konum, şehir ve semtlere göre bu ücret 20 TL ye de çıkabilir.Solaryumda istenilen bronzluğa ulaşmak için genelde 6 seans için hizmet almanız yeterlidir. Fakat çok bronz olmak istiyorsanız bunu 10 seansa da çıkarabilirsiniz. 6 seans sonrasında bir takım kremlerin kullanılması şarttır.

Bu kremler ile cildinizin bakımı yapılır ve ışıldamasına yardımcı olunur.  Genel olarak bahsedilmek gerekir ise ilk seans 10 dakikadır. İkinci seansta cilt renginize bağlı olarak 10 ya da 15 dakika arasında değişmektedir. Dakikalar artıkça ödenecek ücretinde doğru orantılı olarak artacağını unutmamalısınız. Üçüncü seansta normal bir cilt rengine sahip kişi gayet bronz olacaktır. Üçüncü seans sonrasında 15 ile 20 dakika arasında değişen seanslar ile size hizmet verilecektir. İlk iki gün üst üste gitmek kaydı ile haftada 3 gün solaryuma girmeniz gerekir. Doğal şekilde her bölgeniz eşit olarak bronzlaşacaktır. İstediğiniz ten rengine kavuştuğunuzda solaryum seansını bitirmeniz gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git