Star White Krem - saglikdas.com

Star White Krem

Star White Krem
22 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.493 kez okundu.

Star White Krem Önemi

Hassas bölgeler için beyazlatıcı olarak kullanılan Star White krem, vajinanın temiz, bakımlı ve beyaz görünmesini sağlamaktadır. Vajina beyazlatıcı kremler başlığı altında birçok farklı çeşidi bulunan kremler arasında uzmanların en fazla tercih ettikleri Star White krem, oldukça iyi sonuçlar alınmasını sağlamaktadırlar.

Zaman içerisinde koltuk altları, dizler, kasıklar ve vajina da kararmalar ve renk koyulaşmaları oluşabilir. Beyazlatıcı ürünler ise kararmaların olduğu bölgeye uygulanarak gerekli beyazlama sağlanabilir. Fakat vücudun diğer bölgelerine nazaran oldukça hassas olan vajina için farklı ve özel beyazlatıcılar kullanılmalıdır.

Vajina beyazlatıcılar sadece vajinal bölge ve kasıklara kullanılarak kararma problemlerinin kısa sürede önüne geçilmesini ve kötü görüntünün yok edilmesine yardımcı olmaktadır.,

Star White Krem Faydaları

Star White beyazlatıcı krem, popüler cinsel sağlık ürünleri üreticisi Cobeco tarafından üretilmektedir. Tamamen doğal içerikli olan krem tüm bayanların rahatlıkla kullanımına uygundur. Star White vajina beyazlatıcı krem;

  • Vajinal bölgeyi beyazlatmaya ve kararmaları önlemeye
  • Genital bölgede hijyen ve sağlık oluşmasına
  • Vanijal bölgedeki mikropların yok edilmesine
  • Su toplama ya da kan oturma gibi problemleri en aza indirmeye yaramaktadır.

İnternet üzerinden ya da tüm eczanelerden kolaylıkla satın alabileceğiniz krem 119 TL’dir. Maksimum ve sağlıklı bir verim alabilmek için öncelikle düzenli kullanılmalıdır.

Star White Krem Etkileri

İlaç kullanılmaya başlamadan önce vajinal bölge iyice temizlenmelidir. İlaç masaj yapar gibi tüm vajinaya yayılmalıdır. Her sabah ve akşam düzenli olarak yapılan uygulama ile istenilen sonucun alınacağı gözlenmektedir. Aynı zamanda anal bölgeye de kullanılan krem, anüse parlaklık ve doğal bir renk verir.

Epilasyon, ağda, güneş, yaşlanma, hamilelik gibi birçok nedenden ötürü kararmalar olan özel bölgelerde kullanılan Star White krem, güvenilir ve doğal içeriklerden oluşmaktadır. Özel bölgelerin estetik görünümünün yanı sıra cinsel hayatı da etkilediği düşünüldüğünde kullanılan beyazlatıcı krem, cinsel hayatı da olumlu etkilemektedir.

Star White beyazlatıcı krem, vajinal, genital, anal bölgelerde ve koltuk altlarında oluşan renk dengesizliğini ve kararmayı ortadan kaldırarak daha güzel bir görünüm sağlar. İçerisinde meyan kökü, salisilik asit, alfa hidroksi asit, laktik asit ve sitrik asit gibi doğal renk açıcı maddeler bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git