Sülfatsız Şampuanlar - saglikdas.com

Sülfatsız Şampuanlar

Sülfatsız Şampuanlar
1 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.676 kez okundu.

Sülfatsız Şampuanlar Nedir

Şampuanların içinde bulunan kimyasal paraben ve sülfat gibi maddeler saçların yapısını bozar ve saç problemlerinin ortaya çıkmasına neden olur. Daha bakımlı ve canlı görünen saçlar için sülfatsız şampuanlar kullanılmalıdır. Bu şampuanlar sayesinde saçlarınızda ki değişimin farkına çok kısa sürelerde varabilirsiniz. Bununla beraber saçlarınızın yapısında ki bozulmalarında düzelmesini sağlayan bu şampuanlar ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sülfatsız şampuanlar taşıdıkları bu nitelikler sayesinde hem sağlıklı hem de saçlarınızın için doğal bir koruyucu olma yolunda en büyük yardımcınız olacaktır.

Sülfatsız Şampuan Markaları

Down Under Nude Nemlendirici Şampuan 

İçinde sülfat barındırmayan ve bitkisel bir içeriğe sahip olan bir şampuandır. Şampuanın içeriğinde avokado özleri ve shea yağı bulunmaktadır. Bitkisel olan şampuan saç köklerini güçlendirir ve saçların daha büyük bir hızla uzamasını sağlar.

Fiyat: 16 TL

 

Doa Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı 

İçinde sülfat ve paraben bulunmayan birçok kimyasaldan ayrıca tuzdan arınmış şampuan ile saçlarınız daha bakımlı olur ve ışıldar. Saç problemleri ile sadece üç yıkamada savaşan ve problemleri kısa sürede yok eder şampuan parfüm içermez.

Fiyat: 10 TL

 

Naturalive Doğal Şampuan 

Saçın yapısını kurutmadan doğal içerik ile bakım yapan şampuan sülfatsızdır. Saç diplerinden uçlarına kadar derinlemesine temizlik sağlayan şampuan ile saçlarınız ışıldar.

Fiyat: 14 TL

 

Almond Protein ve Olive Leaf Extract Revitalizing Şampuan 

Badem proteini ve zeytin yaprağı ile doğal bakım sağlayan şampuan, badem sayesinde saçları güçlendirir ve zeytin yaprağının özleri ile saç dökülmelerini engeller. Doğal özlerden oluşan şampuan saçlara bakım yapar.

Fiyat: 18 TL

 

Giovanni Wellness Şampuan

 

Şampuan tamamen organik bir içeriğe sahiptir. Saç için zararlı olan sülfat gibi kimyasal maddelerden arındırılmıştır. Ayrıca test aşamalarında hayvanları kullanmadığı için çok beğeni kazanan bir firmanın ürünüdür.

Fiyat: 18 TL

 

Avalon Organics Biotin B Kompleks Şampuanı 

Saç dökülmelerini çok önemli boyutta durduran şampuan paraben ve sülfat barındırmaz. Parfümsüzdür ve saçlara hacim kazandır. Kullanıcıların beğenisi kazanan ürün doğal bakım ile saçların sağlıklı olmasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.

Fiyat: 53 TL

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git