Sun In Saç Açıcı - saglikdas.com

Sun In Saç Açıcı

Sun In Saç Açıcı
22 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.134 kez okundu.

Sun In Saç Açıcı Çeşitleri

Sun In saç açıcı, sprey olarak kullanılan bir üründür ve saç rengini açmak isteyen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Tercih sebeplerinden biri doğal bir ürün olmasıdır diğeri ise zahmetli bir yöntem olmamasıdır.

Eskiden uygulanan papatya suyu yöntemi zahmetli olması ve istenen rengin elde edilememesi gibi dezavantajlara sahiptir. Sun In saç açıcı spreyin ise kullanımı çok kolaydır ve istenen saç rengi elde edilir.

Bu spreyi kullanabilmek için saçınızda boya olmaması gerekir. Ayrıca koyu renk saçlara sahip olan kişilerin kullanması da uygun değildir. İstenen renk bu tip saçlarda elde edilmez. Kumral ve kahve tonlarında bir saç rengine sahipseniz ve saçınızda boya yoksa bu tam size göre bir üründür.

Sun In Saç Açıcı Faydaları

Günde iki üç kez spreyi saçınıza sıktıktan sonra güneşe çıkın. Özellikle yaz ayları bu spreyi kullanmak için çok uygun zamanlardır. Bunu yaptığınız zaman saçlarınızın bal rengine dönüştüğünü göreceksiniz. Eğer saçınız kumralsa, bu sprey yardımıyla saçınızın rengi iki ton açılabilir.

Sprey doğal bir ürün olduğu için hiçbir yan etkisi yok ve saçınıza hiçbir şekilde zarar vermez. İçinde botanik özü ve limon özü vardır. Bunlar saçınızın beslenmesini ve parlamasını sağlar. Yani bu sprey sadece saçınızın rengini açmıyor, aynı zamanda onu besliyor ve daha parlak hale getiriyor.

Sun In Saç Açıcı Etkileri

Limonlu ve sade olmak üzere iki farklı seçeneğe sahip olan spreyi güneşli havalarda rahatça kullanabileceğiniz gibi, güneş olmayan zamanlarda da saçınıza sıkıp fön makinesiyle kurumasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde etki edecektir. Bu doğal ve kullanımı kolay olan ürünün fiyatı ise sadece 30 TL’dir.

Saç renginizi açmak için boya kullanmak, pahalı yöntemler denemek ve zahmetle uğraşmak zorunda değilsiniz. Eğer kumral ve kahve tonlarında bir saç rengine sahipseniz ve saçınızı boyatmamışsanız, bu sprey saçınızı iki ton daha açacaktır.

Yapmanız gereken tek şey saçınıza spreyi sıkmak ve güneşe çıkmaktır. Güneş yoksa saç kurutma makinesiyle de kurutabilirsiniz. Saçınızın renginin iki ton açıldığını göreceksiniz. Daha açık bir saç rengi istiyorsanız, bu ürünü kaçırmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git