Suna Dumankaya Cilt Bakım Maskesi - saglikdas.com

Suna Dumankaya Cilt Bakım Maskesi

Suna Dumankaya Cilt Bakım Maskesi
22 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.756 kez okundu.

Suna Dumankaya Cilt Bakım Maskesi Önemi

Cilt bakımında doğal yollardan yararlanmanın faydası cilt sağlığı açısından yadsınamaz. Fakat bu yollardan yararlanırken bu işi bilen kişilerden doğru bilgiyi öğrenmek gerekir. Cilt bakımı konusunda bu işi bilenlerden biri de Suna Dumankaya.

Suna Dumankaya Cilt Bakım Maskesi Tarifleri

Doğal yollardan cilt bakımı konusunu öğrenmek isteyenler için Suna Dumankaya  altın tozlu maskesini Gülben Ergen’e anlattı biz de sizler için derledik.

Gerekli malzemeler:

  • Altın Tozu
  • Su
  • Badem Yağı ya da Hindistan Cevizi Yağı.

Altın Tozunu temin edeceğiniz tek yer kozmetik marketlerdir.

Hazırlanışı:

Altın Tozlu Maske uygulamasının hazırlanışı oldukça kolaydır. Altın tozlu maske uygulaması için öncelikle cilt temizlenmelidir. Badem Yağı ya da Hindistan Cevizi Yağının cildi temizleme etkisi vardır. 1 çorba kaşığı kadar Altın Tozuna(beyaz ya da sarı) macun kıvamına gelene kadar su ekleyin. Ve karışımınızı hazırlayın.

Uygulanışı:

Macun kıvamına getirdiğiniz Altın Tozlu Cilt Bakım Maskesini temizlenmiş cildinize uygulayın. Kuruyana kadar bekleyin. Daha sonra kurumuş maskeyi soyarak cildinizden ayırın.

Suna Dumankaya Cilt Bakım Maskesi

cildinizi sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir. Maskeyi uyguladıktan sonra farkı kendiniz de göreceksiniz.En iyi sonuç için Altın Tozlu Maskeyi ayda bir uygulamanız tavsiye edilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git