Suna Dumankaya Göz Altı Kırışıklıkları - saglikdas.com

Suna Dumankaya Göz Altı Kırışıklıkları

Suna Dumankaya Göz Altı Kırışıklıkları
23 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.974 kez okundu.

Suna Dumankaya Göz Altı Kırışıklıkları?

Bu yazıda, Suna Dumankaya göz altı kırışıklıkları başlığı altında toplum için ucuz ve sağlıklı yoldan kırışıklık tedavisi üzerine yorumlamalar yapılacaktır. İlerleyen yaşla birlikte, göz kenarlarında, göz altında ve dudak çevresinde başlamak üzere yüzümüzde kırışıklıklar meydana gelir.

Bu kırışıklıklara marka ürünler kullanarak müdahale edilebildiği gibi görece daha ucuz olan doğal ürünler de tercih edilebilir. Suna Dumankaya’nın önderliğinde birçok cilt bakım ürünü doğal maddelerle evlerde hazırlanabilmekte ve insanlar güzelliğe kavuşabilmektedir.

Suna Dumankaya alternatif tıp bilgilerini kuşaktan kuşağa aktaran bir ailenin çocuğudur. Günümüzde ise bitki bilim önderliğinde güzellik uzmanlığı yapmaktadır. Üniversitelerle iş birliği sağlayarak ar – ge ( araştırma – geliştirme) çalışmaları sürdürmektedir.

Suna Dumankaya Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Giderilir?

Hangi karışımın ne tarz ciltlere iyi geldiği, hangi sorunları çözdüğü üzerinde yaptığı çalışmalar gün geçtikçe ürünlerini vermektedir. Bu konu üzerine birçok kitabı da bulunmaktadır .

Suna Dumankaya’nın tüm karışımların en ince ayrıntılarıyla açıklandığı kitaplarını, kitap evlerinden ya da internet üzerinden edinebilirsiniz. Güzelliğin bir lüks, değil de her insanın en doğal hakkı olduğunu savunan Suna Dumankaya’nın doğal ürünleri ihtiva eden karışımları hem cebinize uygundur hem de herhangi bir yan etkisi yoktur.

Suna Dumankaya göz altı kırışıklıkları konu başlığı altında şu karışım tüm kırışıklık sorunlarınızın doğal yollarla üstesinden gelecektir. 1 çay kaşığı kadar süt kaymağına yine aynı miktarda arı sütü ilave edilerek karıştırılır. Bu işlem için orta büyüklükte çukur bir kap tercih edilebilir.

Göz Altı Kırışıklıkları

Kap içerisine konan kaymak ve arı sütü karışımına bir çay kaşığı kadar gliserin yağı eklenir ve karıştırma işlemine devam edilir. 1 – 2 dakikalık karıştırmanın ardından doğal güzellik kreminizi kırışıklık olan bölgelere güzelce yedirerek sürebilirsiniz.

Bu bölgelerde gerginlik hissetmek doğaldır. Bu ürünleri aktarlardan ya da marketlerden edinebilirsiniz. Özellikle süt kaymağını açıktan alacağınız sütün üzerinde biriken kaymaktan elde edebileceğiniz gibi pastanelerde de bulmanız mümkündür.

Maddi açıdan piyasadaki diğer kırışıklık kremleri ve losyonlarına nazaran oldukça uygun olan bu basit ve etkili karışım sayesinde kırışıklıklardan kurtulmak herkes için mümkün olacaktır. Unutmayın doğal yollarla elde edilen güzellik en makbulü ve en kalıcı olanıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git