Suna Dumankaya Gözaltı Kremi - saglikdas.com

Suna Dumankaya Gözaltı Kremi

Suna Dumankaya Gözaltı Kremi
23 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 3.215 kez okundu.

Suna Dumankaya Gözaltı Kremi Etkileri

Suna Dumankaya gözaltı kremi,gözlerinizde oluşan mor halkalar, kırışıklıklar ve şişlikler için, mükemmel bir çözüm önerisi sunuyor.Suna Dumankaya tarafından geliştirilen bu muhteşem krem, gözaltı bölgesinin ihtiyacı olan tüm nemi karşılarken, kırışıklıklar ve gözaltı morluklarınıda iyileştirecektir.

Özellikle de yaz aylarında daha sık meydana gelen kırışıklıklar için, muhteşem bir bakım kremidir. Evinizde kolaylıkla hazırlayıp, her gün uygulayarak, gözlerinizdeki tüm hasarlardan kolayca ve pahalı göz kremleri kullanmadan, kurtulabilirsiniz.

Suna Dumankaya Gözaltı Kremi Tarifi

İçeriğinin doğal oluşu sebebi ile dilediğiniz her zaman, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca etrafınızda bulunan aileniz, akrabalarınız ve tüm sevdiklerinize de tavsiye ederek, onlarında bu mucize kremden faydalanmalarını, sağlayabilirsiniz.

  • 1 ampul E vitamini
  • 1 çay kaşığı arı sütü
  • 1 damla buğday yağı
  • 2 damla kayısı yağı

Verilen malzemelerle 5 gün boyunca bozulmadan kullanabileceğiniz bu muhteşem kremi, öncelikle tüm malzemeleri karıştırarak, hazırlamalısınız. Daha sonra hazırladığınız kremi güneşten uzak bir yerde, 1 saat bekletmelisiniz. Daha sonra göz çevrenizin dış bölgesinden başlayarak, iç tarafa doğru masaj yaparak, uygulamalısınız.

Özellikle gece yatmadan önce kullanırsanız gece boyunca gözlerinizde kalacağından daha etkili bir bakım yapmış olursunuz. Hazırladığınız kremi 5 gün, hiç bozulmadan saklayabilirsiniz. Tabi serin bir yerde olmak şartı ile.

Suna Dumankaya Göz Çevresi İçin Krem Tarifi

  • 1 adet yumurta sarısı
  • 1 dilim limon suyu
  • 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı

Suna Dumankaya gözaltı kremini hazırlamak için, öncelikle yumurta sarısı ve limon suyunu çırpın. Daha sonra içerisine zeytinyağını da ekleyerek, iyice karıştırın. Malzemeyi yarım saat boyunca dinlendirin.

Ardından hazırladığınız kremi, göz çevrenize masaj yaparak iyice yedirin. Bu şekilde 1 saat boyunca beklemelisiniz. Süre bittikten sonra, gözlerinizi ılık su ile temizlemelisiniz.

Gözaltı Kremi

Suna Dumankaya tarafından geliştirilen bu gözaltı kremleri, göz çevrenizde oluşan ince kaz ayaklarının görünümünü azaltarak, gözaltlarınızda oluşan mor halkaları da giderecektir. Gözaltları pek çok sebepten dolayı kırışabilir.

Ayrıca yorgunluk, çok fazla bilgisayar ya da televizyon karşısında oturmak, gibi sebeplere bağlı olarak da gözaltlarında morluklar oluşabilir. Verilen tarifleri uygulayarak, gözlerinizde oluşan kırışıklıkları ve şişlikleri giderebilir, gözaltı morluklarınızın da, rengini açabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git