Suna Dumankaya Kirpik Uzatma Formülü - saglikdas.com

Suna Dumankaya Kirpik Uzatma Formülü

Suna Dumankaya Kirpik Uzatma Formülü
6 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.545 kez okundu.

Suna Dumankaya Kirpik Uzatma Formülü Nedir ?

Kadınların hepsi dolgun görünümlü, uzun kirpiklere sahip olmak ister. Bu amaç için pahalı maskaralara yığınla para harcanır. Suna Dumankaya kirpik uzatma formülü ile kısa ve seyrek olan kirpiklerinize bakım yaparak, kirpiklerinizi uzatabilir ve çok daha dolgun bir hale getirebilirsiniz.

Suna Dumankaya Kirpik Uzatma Formülü Yapılışı

Malzemeler:

  • 1 tatlı kaşığı soya yağı
  • 1 çay kaşığı lanolin
  • 1 tatlı kaşığı buğday özü yağı
  • 1 yemek kaşığı badem yağı
  • 3 adet fındık 3 adet ceviz

Yukarıda sıraladığımız malzemeleri bir kâsede ısıtın, fakat lanolini en son karıştırın. Lanolin hariç tüm malzemeleri benmari usulü ile ısıttıktan sonra, hazırladığınız karışımı süzerek, lanolinin içine ekleyin. Tüm malzemeyi ağzı kapalı bir kapta muhafaza ederek, her gece kirpiklerinize uygulayın. Kirpiklerinize bu karışımı uygulamak için, pamuklu kulak çubuklarını kullanabilirsiniz. 3 hafta gibi kısa bir zaman sonra kirpilerinizin uzamaya başladığını göreceksiniz.Suna Dumankaya’nın önerdiği bu tarifi kullanarak, daha uzun kirpiklere sahip olabilir bunun yanında kirpiklerinizi besleyerek, güçlendirebilirsiniz. Kirpiklerinizin daha gür olmasını istiyor ve bunun için bir formül arıyorsanız, yine Suna Dumankaya tarafından hazırlanmış bu formülü de uygulayabilirsiniz.

Suna Dumankaya Kirpik Gürleştirme Formülü 

Kirpik Gürleştirme Formülü Yapılışı

Malzemeler:

  • 1 orta boy tencere
  • 5 adet ceviz içi
  • 1 yemek kaşığı kuyruk yağı
  • 5 adet fındık içi

Sayılan tüm malzemeleri cam bir kâse içerisine koyun. Tencerenin içerisine su koyarak ocağa yerleştirin. Kâsedeki tüm malzemeleri benmari usulü ile eritin. Erittiğiniz bu malzemeleri yine ağzı kapalı bir kap içerisinde muhafaza ederek kirpiklerinize uygulayın. Kısa süre geçtikten sonra kirpiklerinizin daha gür ve sağlıklı olduğunu göreceksiniz. Suna Dumankaya’nın vermiş olduğu bu tarifleri, her gece yatmadan önce kirpiklerinize uyguladığınız zaman, zaman içerisinde kirpiklerinizin dökülmesi azalacak, daha sağlıklı, daha gür ve daha uzun kirpiklere sahip olacaksınız. Bu sayede uygun fiyata kirpiklerinizi güçlendirip, istediğiniz hale getirerek, maskara kullanarak sağlamaya çalıştığınız dolgun görünüme, doğal ve zararsız bir yöntemle kavuşabileceksiniz.Bu formülleri uygularken dikkat etmeniz gereken, kulak pamuğu kullanarak uygulamaktırçünkü bu formülün içerisinde bulunan maddeler, gözlerinizde yanma sorunu yaratabilir. Bu nedenle dikkatle ve gözlerinize kaçırmadan kullanmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git