Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Ürünleri

Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Ürünleri
5 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.382 kez okundu.

Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Ürünleri Nelerdir?

Yıpranmış saçlar, bayanların çözüm bulmakta en çok sorun yaşadıkları sorunlardan birisidir. Saç boyaları, saç şekillendirici cihazlar, önemli gün ve geceler için yapılan özel saç tasarımları… saçlarımızın yıpranmasına sebep olabilmektedir. Yıpranmış saçlar için birçok ürün bizler için önerilmekte; fakat bu ürünlerden birçoğu saçlarımızdaki yıpranmayı tam olarak iyileştirememektedir.  Yıpranmış saçlar için bakım ürünleri içerisinde en iyisinin hangisi olduğu birçoğumuzun araştırdığı bir konudur. Bu yazımızda, uzmanların önerdikleri, en iyi, yıpranmış saçlar için bakım ürünlerini bulacaksınız.

Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Morfose Fön Suyu: Duş sonrası saçları karışan bayanların, saçlarını açmak için saç tellerini zorlaması, saçlarımızda yıpranmaya neden olmaktadır. Morfose fön suyunu kullanarak karışan saçlarınızı kolayca açabilirsiniz. Bu ürünü nemli saçlar üzerinde kullanabilirsiniz. Morfose fön suyu, piyasada 15 TL civarında bir fiyata satılmaktadır.

Loreal Absolut Repair: Duştan sonra kullanılan bir üründür. Saçlarımıza parlaklık ve canlılık kazandıran bu ürün, duş aldıktan sonra saçlarımız üzerinde yaptığımız şekillendirmelerin daha da kalıcı olmasını sağlamaktadır.  Loreal Absolut Repair, piyasada 60 TL civarında bir fiyata satılmaktadır.

İnfus Keratin Dolgu Sütü: Özellikle ince saç tellerine sahip bayanlar için önerilecek bir üründür. Bu ürün, ince saç tellerini kalınlaştırmaktadır. Böylece, kalınlaşan saç tellerinin yıpranması daha da zor olmaktadır. Bu ürün, 40 TL civarında bir fiyata satılmaktadır.

Osmo Saç Maskesi:  Saçlarımız için gerekli olan nemi sağlayan bir üründür. Ayrıca, saçlara parlaklık vererek canlanmasını sağlamaktadır. Osmo saç maskesi, piyasada 35 TL civarında bir fiyata satılmaktadır.

Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Ürünleri Serisi

Resistance Force Architecte : Bir saç bakım maskesi olan bu ürün, piyasadaki en iyi saç maskelerinin başında gelmektedir. Saçlara gerekli olan nemi sağlayan ürünü, 110 TL civarında bir fiyata satın alabilirsiniz.

BC Bonacure: Kırık ve yıpranmış saç tellerini onaran bir saç bakım kremidir. Saçlara oldukça yumuşaklık kazandıran ürün, saçlarımızı daha kolay şekillendirmemizi sağlamaktadır. 100 TL civarında satın alabileceğiniz bir üründür.

John Frieda Saç Kremi: Kırılgan ve yıpranmış saçlar için en çok önerilen ürünlerden biridir. Saçları dolgunlaştırır ve hacim kazandırır. Bu ürünü piyasada 35 TL civarında bir fiyata satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git